Previous
Next

Śnieżka awansowała na „Liście 500”

fot_FFiL_Sniezka_SA_produkcja_farba_v2W aktualnym rankingu dziennika „Rzeczpospolita” – „Lista 500”, prezentującym największe rodzime firmy, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA znalazła się na 435. miejscu. Tym samym awansowała aż o 15. pozycji w porównaniu do ubiegłorocznej edycji zestawienia.

Śnieżka, jeden z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, stale się rozwija, co potwierdza m.in. tegoroczna edycja „Listy 500”, rzetelnego rankingu przygotowywanego co roku przez dziennik „Rzeczpospolita”. W roku 2015 Grupa Kapitałowa Śnieżka wygenerowała przychody ze sprzedaży na poziomie 550,1 mln zł, co wzmocniło jej pozycję w rankingu o 15 pozycji w stosunku do roku 2014. – W naszej, liczącej trzy dekady historii, wielokrotnie udowadnialiśmy, że z pasją realizujemy założone cele, stale wzmacniając pozycję Śnieżki na polskim rynku i na rynkach eksportowych . Dzięki wysokiemu zaangażowaniu całego Zespołu rozszerzamy zakres swojej działalności, ciesząc się zaufaniem klientów oraz pracowników. W sposób oczywisty przekłada się to na obecność w znaczących biznesowo zestawieniach – tłumaczy Piotr Mikrut, Prezes FFiL Śnieżka SA.

Ranking „Lista 500” publikowany jest nieprzerwanie od kilkunastu lat. Po raz pierwszy został ogłoszony w 1999 roku. Dziś to już jego 18. edycja. Notowanie zawiera 50 największych polskich przedsiębiorstw, które są klasyfikowane według obrotów. Na Gali konkursu, która odbyła się 28 kwietnia br., najlepszym przedsiębiorstwom zostały wręczone również specjalne nagrody – „Orły Rzeczpospolitej”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.