Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Piknik Majowy w Pustkowie Osiedlu

DSC_01233 maja na placu obok Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu odbył się Piknik Majowy zorganizowany z okazji 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji.

Piknik rozpoczął się przemarszem Orkiestry Dętej Gminy Dębica oraz sekcji Mażoretek spod Domu Kultury na plac obok bloku 54, gdzie odbył się krótki koncert Orkiestry wraz pokazami tanecznymi Mażoretek. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się na plac obok Domu Kultury na dalszą część koncertu. Przed publicznością ponownie zaprezentowała się Orkiestra Dęta Gminy Dębica w nieco szerszym repertuarze. Koncert uświetnił występ sekcji Mażoretek oraz zespołu tanecznego Show Dance.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla tych starszych jak i młodszych uczestników pikniku. Dzieci chętnie uczestniczyły w animacjach, korzystały z dmuchańców oraz odwiedzały kącik malowania twarzy.

Piknik przebiegł w bardzo miłej rodzinnej, atmosferze i zakończył się zabawą taneczną z zespołem MEGA.

Organizatorami tego wydarzenia było Stowarzyszenie „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica” oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.