Previous
Next
Previous
Next

Konkurs na stanowisko specjalisty w LGD Liwocz

LGD LIWOCZZarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Liwocz” ogłasza konkurs na stanowisko: specjalista ds. koordynacji projektów i promocji. Dokumenty można zgłaszać do 31 maja (do godz. 15) w siedzibie stowarzyszenia w dni robocze w godz. 9-15 lub pocztą (decyduje data wpływu do biura LGD) z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko specjalista ds. koordynacji projektów i promocji” na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Liwocz” Brzyska 11A, 38-212 Brzyska.
Szczegóły można znaleźć pod tym linkiem: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/konkurs-na-stanowisko-specjalisty-w-lgd-liwocz

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.