Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na autostradzie – ranny został motocyklista

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na autostradzie w rejonie miejscowości Stary Jawornik. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala wojewódzkiego w Tarnowie przewieziono 52-letniego motocyklistę. 
Zgłoszenie o wypadku na autostradzie oficer dyżurny dębickiej policji odebrał w niedzielę około godz. 20. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że motocyklista nie zachował należytej ostrożności podczas zjazdu na MOP w Jaworniku. Kierujący hondą shadow przewrócił się na jezdnię doznając obrażeń. Poszkodowanego mieszkańca Starej Wsi karetka pogotowia przewiozła do tarnowskiego szpitala. Motocyklista był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu sporządzili niezbędną dokumentację pozwalajacą na wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji  w Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.