Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mażoretki pojadą na Mistrzostwa Polski

Mapa bitowa w Rysunek1Grupa mażoretek Jupiter (działająca przy Domu Kultury w Pilźnie) z sukcesem wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polski Południowo-Wschodniej (woj. lubelskie, małopolskie i podkarpackie) w hali sportowej Zespołu Szkół w Pustkowie-Osiedlu. Reprezentantki  gminy Pilzno zajęły I miejsce. Tym samym, mażoretki z Jupitera wystąpią w Mistrzostwach Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu.
Źródło: UM Pilzno
W sumie w wydarzeniu uczestniczyły 275 osoby, prezentując 107 choreografii. Mażoretki z grupy Jupiter zostały zaproszone do Urzędu Miasta, gdzie otrzymały gratulacje od burmistrz Pilzna Ewy Gołębiowskiej oraz zastępcy burmistrza – Krzysztofa Krawca.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.