Previous
Next
Previous
Next

„I’m Sexy and I Go To NEMO” – czyli nowe leżaki na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

???????????????????????????????Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w ramach prowadzonej współpracy z Firmą Olimp Laboratories z Nagawczyny otrzymał 68 nowych firmowych leżaków, które są dostępne do dyspozycji wszystkich klientów Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Leżaki zostały rozlokowane w budynku krytej pływalni m.in.: na niecce basenowej oraz widowni. Leżaki będą dostępne również w sezonie letnim, gdy otwarty zostanie basen zewnętrzny oraz podczas trwania kina letniego, które w tym roku zainauguruje na naszym basenie, tak by jeszcze mocniej nadać wakacyjnego charakteru jaki panuje w lecie na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Firma Olimp Laboratories przygotowała dwa rodzaje leżaków:

Fioletowe z dedykacją dla Pań : „Rule the Shape” oraz „I’m Sexy and I Know It”

Czarne z dedykacją dla Panów : „Born In the Gym” oraz „Fit is Cool”

Mamy nadzieję, że pobyt na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu będzie dla Państwa jeszcze bardziej przyjazny i tym samym bardziej komfortowy.

Przekazania leżaków dokonano na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu w obecności Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztofa Lipczyńskiego oraz Pana Sławomira Wolskiego Marketing Menager Olimp Laboratories.

– Serdecznie dziękujemy Prezesowi Panu Stanisławowi Jedlińskiemu za nieocenioną pomoc, dzięki której Kompleks Basenów ”NEMO” w Pustkowie-Osiedlu stał się jeszcze bardziej przyjazny naszym klientom – mówi Krzysztof Lipczyński. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.