Previous
Next
Previous
Next

Mobilne Kino 7D zawitało do Pilzna

20160508_1423307 i 8 maja na pilzneńskim Rynku zagościło mobilne kino 7D. Mieszkańcy Pilzna mieli okazję zobaczyć 5 minutowy film pt. Canyon Coaster. Wszyscy którzy chcieliby jeszcze wziąć udział w seansie kina 7D mogą to zrobić dzisiaj do godz. 20.00. Cena biletu 10 zł.

Kino 7D w Pilźnie zagościło po raz pierwszy. Pierwsze seanse rozpoczęły się o godz. 12.00, a ostatni pokaz zaplanowany jest na godz. 20.00 (pokazy co 30 minut :12.00. 12.30. 13.00 itd.). We wnętrzu specjalnego autobusu znajduje się mini sala kinowa wyposażona w 12 miejsc. W repertuarze kina jest aktualnie 12 20160508_142005różnych, kilkuminutowych filmów z mnóstwem efektów specjalnych

Jest to kino rodzinne, dlatego prezentujemy głównie filmy przygodowe, z dużą ilością efektów specjalnych które są atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Filmy są krótkometrażowe. W każdym z filmów się czymś poruszamy, zmienia się sceneria i natężenie ruchu, są błyski, imitacja ognia, błyskawic, wiatru, deszczu, wody, dymu, poruszają się fotele, pada śnieg, unoszą się po sali bąbelki, coś nas dotyka po nogach lub coś nam chodzi po karku” – mówi jeden z współorganizatorów pilzneńskiego pokazu.

20160508_143119Mobilne kino 7D jeździ po całej Polsce. W najbliższym czasie będzie w Łącku i Piwnicznej Zdroju. Do Dębicy ma zawitać po wakacjach. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.