Previous
Next
Previous
Next

Zmarł Tomasz Podlasek, radny Rady Miejskiej w Dębicy

T. PodlasekPo długiej i ciężkiej chorobie w wieku 54 lat o godz. 2.00 w nocy 8 maja 2016 roku zmarł Tomasz Podlasek, radny miejski, przewodniczący Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Rady Miejskiej w Dębicy, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A.

Tomasz Podlasek od 2007,nieprzerwanie przez 3 kadencje był radnym Rady Miejskiej w Dębicy . W drugiej swojej kadencji radnego od 2010 roku był wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej . Aktywnie przez wiele lat działał w Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność T.C. Dębica, której od 2002 roku do śmierci był przewodniczącym. Pracował także społecznie w Poradni Rodzinnej przy parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy, w której działalność przez szereg lat się bardzo mocno angażował. Był był także sędzią piłkarskim m.in. przewodniczącym Kolegium Sędziów Piłki Nożnej Podokręgu Dębica.

Tomasz Podlasek zmarł godz. 2.00 w nocy 8 maja 2016 roku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.