Previous
Next
Previous
Next

I Wieczór Uwielbienia odbędzie się w Straszęcinie

10690123_638957019538197_3130625076961712874_n27 maja o godz. 19.30 odbędzie się w Straszęcinie I Wieczór Uwielbienia. Spotkanie przeznaczone dla młodych i starszych i wszystkich tych, którzy lubią śpiewem i modlitwą chwalić Boga.
-Gospodarzem spotkania będzie Jezus Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie, a gościem specjalnym będzie Dobromir „Mak” Makowski. Chyba większość z nas miała okazję posłuchać jego wstrząsającego i wzruszającego świadectwa, które dał w Bazylice oo. Bernardynów w Rzeszowie. Kto tego jeszcze nie zrobił znajdzie to świadectwo na portalu Żywawiara.pl, lub na YouTubie, pt. „Byłem marionetką diabła”, a po zapoznaniu się z tym materiałem, zapraszamy do kościoła p.w. Wszystkich Świętych i Niepokalanego Serca NMP w Straszęcinie, aby przekonać się na żywo, jak wielkie rzeczy czyni Bóg w sercach ludzi, wydobywając ich z najgorszych życiowych traum i zakrętów. Będziemy Uwielbiać Boga ile starczy nam sił, za niezmierzone łaski, którymi nas obdarza. Start o godz. 19.30. W programie koncert, świadectwo i uwielbienie. Zapraszamy grupy większe i mniejsze, oraz osoby indywidualne – mówi ks. Paweł Król z parafii Straszęcin.
Poniżej galeria fotografii ze wcześniejszych spotkań

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.