Previous
Next
Previous
Next

Noc Muzeów w Ekspozycji Historyczno-dydaktycznej przy Górze Śmierci w Pustkowie-Osiedlu

13245218_1175254669191347_3569183225822699392_nMamy za sobą kolejną już edycję Nocy Muzeów. W ramach tej akcji, w sobotę 14 maja Ekspozycja pod Górą Śmierci bezpłatnie udostępniła swoje zbiory wszystkim, którzy wybrali się na nocne zwiedzanie wystawy. Dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi na ten szczególny wieczór były pamiątkowe znaczki, natomiast dla najmłodszych układanie puzzli muzealnych. Mimo niesprzyjającej deszczowej pogody muzeum odwiedziło blisko 200 osób. Cieszymy się, że z roku na rok zainteresowanie naszą Ekspozycją wzrasta. Wystawę zwiedzały całe rodziny i nie tylko. Wśród gości pojawili się również: Stanisław Rokosz Wójt Gminy Dębica, Zdzisław Siwula oraz Marek Mikrut Zastępcy Wójta, a także Adrianna Miazga Sekretarz Gminy Dębica i Piotr Żybura Przewodniczący Rady Gminy Dębica. Do pomocy w organizacji tego wydarzenia włączyła się młodzież z Uczniowskiej Straży Góry Śmierci, za co serdecznie dziękujemy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.