Previous
Next

Pierwszy na Podkarpaciu otwarty trening Spartan Race.

thumb.htmlGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica jako współorganizator serdecznie zaprasza na pierwszy na Podkarpaciu otwarty trening Spartan Race, który odbędzie się 5 czerwca br. o godz.: 12.00 w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Jałowce”, którego organizatorem jest Trener Spartan Race – Sebastian Pająk.

Trening będzie miał charakter rywalizacji grupowej. Grupy powinny liczyć osiem osób. Nazwy grup oraz ich skład prosimy przesłać do organizatora treningu do dnia 3 czerwca. Ilość miejsc ograniczona.  Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w takich konkurencjach jak: przeskakiwanie murów, czołganie pod drutem kolczastym, przenoszenie worków z piaskiem, przenoszenie kilku metrowej kłody drzewa, przejście sześciometrowymi poręczami, przenoszenie ciężkiej opony w wodzie, zjeżdżalnia do wody, skiping między oponami, rzut do maski spartana oraz najtrudniejsza przeszkoda Spartan Race w 2016 roku, której każdy musi doświadczyć. Podczas treningu będzie możliwość zapisania się na Sprint Spartan Race w Bydgoszczy oraz wiele innych atrakcji. Więcej informacji w linku do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1733215730226833/
 
Zapraszamy ! 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.