Previous
Next

Kwiatki na Dzień Matki, czyli dzieci zapraszają na koncert

0001W najbliższy piątek 20 maja Schola „Serduszka”działająca przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie serdecznie zaprasza na specjalny występ z okazji Dnia Matki. Wszystkie mamy z tej parafii które tego dnia przyjdą na godz. 19.00 do Domu Parafialnego będą miały okazję wysłuchać przygotowanego specjalnie dla nich 30 minutowego koncertu, a po nim organizatorzy przygotowali dla mam specjalną niespodziankę – wszystkie chętne mamy będą miały okazję skorzystać z możliwości wykonania profesjonalnego makijażu kosmetykami marki Mary Key. Dla wszystkich pań przygotowany zostanie także mały  poczęstunek.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.