Previous
Next
Previous
Next

W Straszęcinie grają gwiazdy disco polo – fotoreportaż z pierwszych godzin koncertu

IMG_6538Na zakończenie pięknej majówki do Straszęcina zjechały setki wielbicieli muzyki disco polo. Bo chociaż nikt tego gatunku nie słucha, to wszyscy znają słowa najpopularniejszych przebojów tego rodzaju muzyki. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będzie zespół Weekend,  który z pewnością zagra dziś swój hit „Ona Tańczy dla mnie. Na scenie wystąpi też  Czadoman którego przebój  „Ruda tańczy jak szalona” zna niemal całą Polska oraz pochodzący z Zamościa Power Play. Za nami są już koncerty zespołów  Andre, Mig i Diadem.
Patrząc na rejestracje samochód do Straszęcina przyjechali na dzisiejszy wieczór fani disco polo z wielu miast Podkarpacia i Małopolski a nawet z województwa świętokrzyskiego,  Wśród publiczności udało nam się dostrzec również dębickiego wicestarostę Mateusza Paska, który ten uroczy majowy wieczór postanowił spędzić na koncercie tej popularnej muzyki. Bawi się doskonale, podobnie jest setki innych osób, które ten wieczór postanowiły spędzić  w Straszęcinie.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.