Previous
Next

Weekend dał czadu!

IMG_1017Nie było bisów, ale koncert był świetny. W Straszęcinie Weekend dał przysłowiowego czadu, a „Ona tańczy dla mnie” rozgrzała publiczność prawie do czerwoności. Setki osób razem z wokalistą zespołu Radkiem Liszewskim śpiewało największy przebój zespołu dając tym dowód, że muzyka disco polo ma się na Podkarpaciu bardzo dobrze. Na wieczorny koncert przyszły całe rodziny z małymi dziećmi, młodzież i osoby starsze. Gdy Radek poprosił, żeby publiczność zaświeciła to co mają do świecenia w górę uniosły się setki rąk z włączonymi telefonami tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.