Previous
Next

Szkolenie z sadownictwa

IMG_20160507_1020077 maja w Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej odbyło się szkolenie pt. „Tradycyjne sady przydomowe”, które poprowadził Pan Grzegorz Hodun – specjalista pracujący w Instytucie Sadownictwa w Skierniewicach.
Było to kolejne z serii spotkań mających na celu propagowanie zakładania tradycyjnych sadów przydomowych, ochronę różnorodności biologicznej oraz naukę pielęgnacji sadów tradycyjnych włącznie ze szczepieniem drzewek. Szkolenie było bezpłatne, a w czasie jego trwania zgromadzeni mieli możliwość poznania metod zakładanie sadów tradycyjnych, sposobów rozmnażanie drzew owocowych oraz ich pielęgnacji. Podczas warsztatów specjalista z zakresu tradycyjnych odmian drzew owocowych szczegółowo omówił warunki oraz metody szczepień oraz zaprezentował, w jaki sposób prawidłowo stosować zdobytą na szkoleniu wiedzę. Program cyklu szkoleń realizowany jest w związku z działalnością Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej w zakresie ochrony różnorodności biologicznej tradycyjnych odmian roślin.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.