Previous
Next

Bezpieczne wakacje – strażacy spotkali się z dziećmi w Grabinach

???????????????????????????????Przerwa wakacyjna to czas wypoczynku, relaksu, wyjazdów i zabawy. Aby okres ten spędzić bezpiecznie, kontynuowana jest  akcja „BEZPIECZNE WAKACJE  2016”.   Na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego tj.15.06 2016r.,zorganizowano w Wiejskim Centrum Kultury w Grabinach pogadankę dla 170 uczniów z Zespołu Szkół w Grabinach, Chotowej, Głowaczowej i Przedszkola w Przyborowiu. Spotkanie dzieci ze strażakiem i policjantem miało  przypomnieć o zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się przybywając w różnych miejscach, jak się przed nimi ustrzec i   sposobami szybkiego reagowania na zagrożenia. Na zakończenie dzieci miały okazję z bliska zobaczyć pozorowaną akcję strażaków z OSP w Czarnej podczas wypadku na drodze.
Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć pod tym linkiem: http://www.straz-debica.net/?option=com_content&view=article&id=267:bezpieczne-wakacje&catid=17:pokazy-cwiczenia&Itemid=110

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.