Previous
Next

Dzień Otwarty Przytuliska

plakat dzień_otwarty2_wglądówkaW dniu 9 lipca 2016 r. (sobota) odbędzie się Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy, który rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.00. Wejście przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw Dezako).
Dzień Otwarty w przytulisku to kolejna już wspólna akcja wolontariuszy – miłośników zwierząt oraz urzędników i pracowników Zakładu Usług Miejskich w Dębicy, gdzie działa przytulisko.
Cel przedsięwzięcia jest niezmienny: pokazanie mieszkańcom, jak wygląda przytulisko, zachęcenie ich do adopcji zwierząt.
Dni Otwarte w przytulisku zawsze cieszą się zainteresowaniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem, a nasze podopieczne czworonogi znajdą nowy i odpowiedzialny dom. To również dobra okazja do wsparcia schroniska – mówi Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta.
To głównie młodzi ludzie z pomocą swoich rodziców decydują się na przygarnięcie zwierzaka. Tym bardziej, że wszystkie psiaki przebywające w przytulisku mają aktualne badania lekarskie, są pod opieką weterynaryjną.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.