Previous
Next
Previous
Next

Ponoć kobieta najpiękniejsza jest po 30 roku życia…

girl-97433_960_720Wiadomo , jest to czas kiedy stajemy się w pełni dojrzałe , zdobyłyśmy spore doświadczenie życiowe i  zazwyczaj mamy albo planujemy założyć rodzinę.
Pani po trzydziestce doskonale zna swój organizm , wie jak o siebie zadbać i gdzie się udać w razie problemów.
Niestety , jest to też wiek kiedy najdotkliwiej odczuwamy stres , wypalenie zawodowe i presje .
W dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegane , spięte , mało śpimy  i ciągle przekładamy wszystko inne  nad swoją osobę.
Taki tryb życia powoduje , że jesteśmy zmęczone , nasz organizm jest osłabiony , tym samym  stajemy się narażone na problemy zdrowotne.
Każda trzydziestolatka , bez wyjątku powinna systematycznie kontrolować swój organizm nawet wtedy, gdy czuje się znakomicie – uważa ginekolog dr. Anna Siwińska.
Badania profilaktyczne krwi, tarczycy czy piersi to najlepsza recepta na zdrowie i piękny wygląd. Nie dajmy się rakowi i mu podobnym !
Badania profilaktyczne kobiet 30+
USG przezpochwowe narządów rodnych – raz na 5 lat.
USG piersi, a po 36 roku życia mammografia – raz na 3 lata.
Badanie ginekologiczne i cytologia – raz na rok.
Samobadanie piersi – co miesiąc.
Wykonanie wszystkich tych badań jest możliwe w gabinecie Pani Doktor Anny Siwińskiej.
Pani Doktor chętnie służy pomocą , dobrą radą i fachową wiedzą .
Gabinet znajduje się w Dębicy w Centrum Medycznym pod Akacjami,
ul. Rzemieślnicza 2,
rejestracja telefoniczna  : 606 453 528

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.