Previous
Next
Previous
Next

Dotacje na działania lokalne

logo pilznaW nadchodzących miesiącach na terenie gminy Pilzno z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych inicjatyw społecznych. Aż 5 lokalnych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych otrzymało dofinansowanie na realizacje swoich projektów w ramach programu Działaj Lokalnie Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Dofinansowanie przyznano:
– Towarzystwu Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej na projekt “Bohaterowie swoich czasów”, kwota dotacji: 5,15 tys. zł.
– Towarzystwu Gimnastycznemu “Sokół” w Pilźnie: grupa nieformalna promotorzy tradycji i kultury dawnej na projekt “Naród żyje wtedy, kiedy żyje jego kultura”, kwota dotacji: 4,91 tys. zł.
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Górnych – realizator grupa nieformalna Aktywni dla Łęk Górnych na projekt ”Siłownia receptą na wszystko”, kwota dotacji: 5,21 tys. zł.
– Grupa nieformalna Słotowska Inicjatywa Łącząca Aktywnych na projekt “Aktywna Słotowa – aktywni słotowianie”, kwota dotacji: 5,22 tys. zł.
– Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych “Jesteśmy Razem” na projekt “Wakacje w ruchu, tańcu i kolorze”, kwota dotacji: 3,9 tys. zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.