Previous
Next

Konkurs ,,Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim” rozstrzygnięty


60 prac plastycznych i 46 prac fotograficznych wpłynęło na tegoroczną edycję Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem: ,,Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim”. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbyło się 9 czerwca w Urzędzie Miejskim w Dębicy.
Komisja konkursowa w składzie: Barbara Pelczar – Białek ( Starostwo Powiatowe w Dębicy), Sylwia Gwóźdź (Urząd Miejski w Dębicy), Mariola Zając (Galeria Sztuki w Dębicy) i Ireneusz Kozak (Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy) miała nie łatwe zadanie wybrania najlepszych prac plastycznych i fotograficznych. Ostatecznie w kategorii prac plastycznych (klasy I-III) wyróżnienia i nagrody otrzymali: Antoni Wiktor – SP nr 11 w Dębicy, Karol Tyrański – SP nr 11 w Dębicy, Amelia Cieśla – SP nr 12 w Dębicy, Justyna Barna – SP w Jaźwinach, Michał Wodzień – ZS w Stasiówce, Karolina Kurdoń – SP nr 3 w Dębicy, Nikola Rusin – ZS w Brzeźnicy, Katarzyna Osuch – SP w Żyrakowie, Natalia Durołek – ZS nr 1 w Dębicy, Aleksandra Misiak – ZS nr 1 w Dębicy, Oliwia Buch – ZS w Żdżarach, Igor Cudecki – SP nr 3 w Dębicy, Małgorzata Śliwa – SP w Żdżarach, Alicja Wojnarowska – SP nr 5 w Dębicy, aciej Czarnecki – SP nr 12 w Dębicy
W kategorii prac fotograficznych (klasy IV-VI) wyróżnienia i nagrody otrzymali: Oliwia Szczepańska – SP nr 10 w Dębicy, Sławomir Wanat – ZS w Stobiernej, Bartłomiej Kucharski – ZS w Brzeźnicy, Karolina Trzaskuś – SP w Jaźwinach, Michał Pietrucha – SP nr 12 w Dębicy, Wiktoria Szymaszek – ZSP w Straszęcinie, Aleksandra Stukus – SP nr 2 w Dębicy, Aleksandra Kądzielawa – SP nr 12 w Dębicy, Aleksander Jużkiewicz – SP nr 12 w Dębicy, Adrian Augustyn – SP nr 12 w Dębicy, Wioletta Ptak – ZS w Brzeźnicy, Aleksandra Wójcik – SP nr 10 w Dębicy , Anna Michoń – ZS w Pustyni, Przemysław Otulski – SP nr 3 w Dębicy.
Gratulacje laureatom konkursu złożyli burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, a nagrody i dyplomy wręczyli: Marta Czekaj, przewodnicząca Komisji Oświaty RM, Barbara Pelczar – Białek, dyrektor Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy i Jan Borek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.