Previous
Next
Previous
Next

Piknik w „Siódemce”

???????????????????????????????

9 czerwca w ogrodzie Miejskiego Przedszkola nr 7 w Dębicy odbył się Piknik Rodzinny w którym wzięły udział przedszkolaki, ich rodziny oraz zaproszeni goście w gronie których znaleźli się burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko.
 
 
 

piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7 piknik mp7 Dsc08501 piknik mp7 piknik mp7piknik mp7

W programie imprezy plenerowej, która rozpoczęła się o godzinie  15.30  znalazły się prezentacje programów artystycznych poszczególnych grup przedszkolaków, które były  gorąco oklaskiwane przez rodziców małych dębiczan. Nie zabrakło gier i zabaw z animatorami raz różnych konkursów. Dzieci miały okazję bawić się na zjeżdżalniach, w basenie z piłkami, a w kąciku malarskim kolorując bajkowe postaci mogły wykazać się swoim talentem plastycznym. Wszyscy obecni na pikniku mieli okazję w kawiarence pod chmurką spróbować smakołyków przygotowanych przez mamy maluchów i napić się kawy lub herbaty. Fundusze pozyskane ze sprzedaży słodyczy przeznaczone zostaną na potrzeby przedszkola. Zabawa na pikniku trwała do późnych godzin popołudniowych.
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.