Previous
Next
Previous
Next

Ekologiczny Dzień Chemika w Pustkowie-Osiedlu

dzień chemika jpg.2 lipca 2016r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się „Ekologiczny Dzień Chemika”.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. mecz w piłkach BODYZORB, dmuchańce, turniej łuczniczy „lewitujące kulki”, kącik malowania twarzy, konkursy i zabawy dla najmłodszych, Kącik Młodego Chemika „Nitro Geniusz” czyli pokazy chemiczno – fizyczne z elementami logiki oraz „Klinika dr. Misia” – pokazy pierwszej pomocy dla najmłodszych.

W programie:
16.00 – Animacje dla najmłodszych
17.00 – Oficjalne Rozpoczęcie
17.10 – Część artystyczna
17.30 – Animacje dla najmłodszych
17.45 – Mecz w piłkach BODYZORB – Samorządowcy vs Firma LERG
18.15 – Konkurencje dla najmłodszych w piłkach BODYZORB
18.50 – Turniej łuczniczy „LEWITUJĄCE KULKI”
19. 30 – Mecz w piłkach BODYZORB – Ekipa CHEMIKA vs Publiczność
20.00 – Zabawa taneczna z Zespołem SEKEND
16.00 – 20.00 – Pokazy chemiczno – fizyczne z elementami logiki (NITROGENIUSZ)

 Serdecznie Zapraszają Organizatorzy: Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Firma „LERG” z Pustkowa-Osiedla, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu, Klub Sportowy „CHEMIK”, Stowarzyszenie na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Nasza Sprawa”, Klub Honorowych Dawców Krwi im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej, Sołtys i Rada Sołecka Pustkowa-Osiedla.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.