Previous
Next

Centrum Edukacji SIGMA – Nowa Szkoła w Dębicy

13522019_629623460528692_2113656557726295519_nCentrum Edukacji SIGMA to szkoła policealna, która powstała w Dębicy. Prowadzi ona liceum dla dorosłych, roczne i dwuletnie szkoły policealne oraz kursy. Oferta szkoły jest bardzo ciekawa i na pewno każdy znajdzie w niej kierunek dla siebie.

Zajęcia w Centrum Edukacji SIGMA odbywają się w systemie zaocznym (co dwa tygodnie w soboty i niedziele).
Szkoły policealne bezpłatne
administracja (2 lata), BHP (1,5 roku), informatyka (2 lata), rachunkowość (2 lata), opiekun w domu pomocy społecznej (2 lata), opiekun osoby starszej (2 lata), asystent osoby niepełnosprawnej (1 rok), opiekunka środowiskowa (1 rok), florystyka (1 rok), kosmetyka (2 lata)

Licea dla Dorosłych
2 -letnie – po ZSZ i 3-letnie po Gimnazjum i SP (8-klasowej)
Centrum Edukacji Sigma oferuje również płatne Roczne Szkoły Policealne:

Asystentka zarządu, asystent nauczyciela przedszkola, architekt wnętrz, biomasażysta, dietetyk, grafik komputerowy, kadry i płace, kosztorysant budowy, makijaż i stylizacja, marketing i reklama, marketing internetowy, media i komunikacja, opiekunka domowa, przedstawiciel handlowy, terapeuta środowiskowy
Jak pokazują dane z oddziału z Tarnowa Centrum Edukacji SIGMA może pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością egzaminów maturalnych i zawodowych. Jest to zasługa wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, którą szkoła gwarantuje również w Dębicy, a także wykorzystywanie na zajęciach nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz indywidualnego podejścia do uczniów. Szkoła zapewnia najlepsze warunki edukacyjne, a także możliwość zdobywania doświadczenia na zajęciach praktycznych, które gwarantują pomyślny start na rynku pracy.
Centrum Edukacji SIGMA posiada uprawnienia szkoły publicznej. Po jej ukończeniu absolwenci otrzymują państwowe świadectwo ukończenia szkoły. Po zdaniu przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną egzaminów maturalnych otrzymują świadectwo dojrzałości, a po zdaniu egzaminów zawodowych – dyplom zawodu, w zależności od kierunku.
Szkoła wydaje legitymacje szkolne uprawniające do zniżek oraz za darmo zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS, GOPS oraz WKU.
Rekrutacja już trwa !Nie czekaj zapisz się już dziś!– przez formularz znajdujący się na stronie internetowej szkoły www.sigma.org.pl lub osobiście w sekretariacie w Dębicy ul Rynek 40 ( I piętro ), Po 730 851 500

Polub nas i bądź na bieżąco na facebook’u www.facebook.com/ce.sigma

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.