Previous
Next
Previous
Next

Jedynka Konsumenckim Liderem Jakości 2016

baner fasadowaJakość farb Jedynka została po raz kolejny doceniona przez konsumentów i uhonorowana brązowym godłem Konsumencki Lider Jakości 2016 w kategorii „farby zewnętrzne.” Oddając głos na produkty Jedynka klienci podkreślali przede wszystkim ich trwałość, atrakcyjne kolory, dobre krycie i przystępną cenę.
– Jedynka jest ulubioną farbą wielu Polaków, bo stoi za nią sprawdzona przez lata jakość i paleta atrakcyjnych kolorów. Jak pokazało badanie, klienci cenią też tę markę za trwałość, wydajność i atrakcyjną cenę. Wszystkie te cechy sprawiają, że farby Jedynka zjednały serca Polaków. Używając naszych farb przekonują się, że maluje się nimi łatwo i bez niespodzianek, uzyskując przy tym piękne i trwałe efekty – komentuje Ewa Domin – Glińska, kierownik marki Jedynka.
BRĄZ-jedynka]Nagrody Konsumencki Lider Jakości zostały przyznawane na postawie ogólnopolskiego badania prowadzonego wśród 11571 aktywnych konsumentów. Jego celem było wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku. W ramach badania były wykorzystywane metody kwestionariuszowe (w tym badanie eksperckie dotyczące kwalifikacji marek w kategoriach produktowych, badanie pilotażowe na losowo wybranej grupie konsumentów, badanie face-to-face z konsumentami, ankieta pilotowana z udziałem badacza) oraz badanie CAWI (on-line).
***
Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.
Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.