Previous
Next

Jednogłośne absolutorium dla burmistrza Mariusza Szewczyka

???????????????????????????????Podczas sesji Rady Miejskiej która odbyła się 31 maja br. burmistrz Mariusz Szewczyk otrzymał od radnych jednogłośne absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2015.

Bardzo dziękuję za udzielone jednogłośnie absolutorium i chciałbym, aby za rok głosowanie nad absolutorium zakończyło się takim właśnie wynikiem” – powiedział zaraz po ogłoszeniu wyników głosowania nad absolutorium burmistrz Mariusz Szewczyk.

Wcześniej zarówno Komisja Rewizyjna, jak i poszczególne komisje Rady Miejskiej w Dębicy pozytywnie zaopiniowały zatwierdzenie sprawozdania finansowego i udzielenie absolutorium z wykonania budżetu. Pozytywnie zaopiniowała także udzielenie absolutorium i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Regionalna Izba Obrachunkowa w Rzeszowie.

Jako sztandarowe działanie podjęte w roku ubiegłym roku burmistrz Mariusz Szewczyk wskazuje zainicjowanie i realizacje pierwszego w historii Dębicy budżetu obywatelskiego.

Cieszę się że w naszym mieście ta inicjatywa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i poparciem ze strony mieszkańców, bo wiem, że w innych miastach było bardzo różnie z wdrożeniem i realizacją budżetu obywatelskiego. W Dębicy mieszkańcy pokazali, że zależy im na takich inicjatywach i bardzo licznie wzięli udział w głosowaniu nad projektami zgłoszonymi do budżetu obywatelskiego” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.