Previous
Next
Previous
Next

Konferencja „Dzieci z zaburzeniami rozwojowymi: interakcje – porozumienie – dialog”

???????????????????????????????Dzisiaj w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy odbyła się konferencja pt. „Dzieci z zaburzeniami rozwojowymi: interakcje – porozumienie – dialog”. W konferencji którą honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Kurator Oświaty uczestniczyli nauczyciele, katecheci, pedagodzy, logopedzi, psycholodzy, terapeuci i dyrektorzy szkół, przedszkoli integracyjnych i żłobków z województwa podkarpackiego. Konferencja w której wzięło udział ponad 150 osób została zorganizowana z inicjatywy burmistrza Mariusza Szewczyka i radnego Sejmiku Wojewódzkiego Stefana Bieszczada.


Tematyka wykładów zaprezentowanych na konferencji dotyczyła m.in. zagadnień odnoszących się do tego jak profesjonalnie budować środowisko terapeutyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami rozwojowymi oraz omówieniu wyzwań towarzyszących zaburzeniom rozwojowym takich dzieci jak również pokazania strategii wsparcia poznawczego dla tych dzieci.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.