Previous
Next

W Cyrku „Zalewski” wystąpią artyści z Kenii – wyniki konkursu

12615524_1018526261542462_4314955994552800166_oNa pytanie z jakiego afrykańskiego kraju pochodzą artyści występujący w Cyrku „Zalewski” nadeszło kilkadziesiąt prawidłowych odpowiedzi. Artyści z grupy Zuma Zuma pochodzą z Kenii. Wśród osób, które przysłały maila z taką odpowiedzią wylosowaliśmy trzy, które otrzymują podwójną wejściówkę na sobotnie przedstawienie Cyrku „Zalewski”. Są to  Joanna Kądzielawa,  Tomasz Baran i Jolanta Ferenc. O sposobie odbioru nagrody osoby te zostały poinformowane drogą mailową. Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.