Previous
Next
Previous
Next

Piesek „Antoś” nr 497 (kojec nr 6) – czeka na właściciela.

???10.06.2016 do Przytuliska Dębica trafił młody, zaniedbany, wychudzony piesek. Błąkał się po ulicach Dębicy. Psiak jest niedużych rozmiarów i wystraszony. Wygląda na spokojnego, nie przejawia agresji do ludzi i do innych psów. Może mieć około 1,5 – 2 lat.
Jeżeli nie zgłosi się właściciel to pies będzie do adopcji za 14 dni, tj. po 24.06.2016.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!
Kontakt:
PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Właściciel powinien posiadać w momencie odbierania psa ze sobą dokument potwierdzający, że pies jest jego: np. książeczkę zdrowia psa. Opłata za odebranie psa z Przytuliska to 160 złotych, płatna na miejscu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.