Previous
Next
Previous
Next

Wystarczy jeden telefon , by zmienić oblicze twoich włosów! – mobilny fryzjer na zawołanie

13459548_1275880109107589_851594521_nBrak czasu na wizytę w salonie? Nie masz z kim zostawić dzieci , by zadbać o Siebie? To już nie problem ! Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są mobilne usługi fryzjerskie . Długie terminy oczekiwania? Zapomnij !
Mobilny fryzjer to specjalista, który dostosowuje się do ciebie. Nie musisz znajdować czasu ani odkładać rzeczy na później. Mobilne studio fryzjerskie odwiedzi cię w miejscu i czasie, które będą ci odpowiadać. Pełen profesjonalizm i wysoka jakość usług gwarancją zadowolenia.
Wszystko dla twoich włosów
Strzyżenie damskie i męskie. Stylizacja i koloryzacja włosów. Trwała i prostowanie. W ofercie wszelkie usługi jakie można spotkać w tradycyjnym zakładzie fryzjerskim,. Moim plusem jest to że ,wykonywane są w znacznie wygodniejszy dla ciebie sposób, bo to ty decydujesz gdzie i kiedy się spotkamy.
Kilka słów o mnie
Fryzjerka z powołania. Zdobyte doświadczenie nauczyło mnie , że każdy klient jest na swój sposób wyjątkowy , a moim zadaniem jest sprawić by jego piękno było widoczne. Mobilne usługi fryzjerskie bazują na mojej kreatywności , wyczuciu smaku , znajomości najnowocześniejszych technik i trendów odnośnie stylizacji włosa. Zawsze uważałam , że najlepszą wizytówką człowieka są jego włosy , a dobrze dobrana fryzura odzwierciedla charakter właściciela.
Oferuje Ci mobilne usługi fryzjerskie dostosowane do twoich potrzeb.
Zadzwoń i powiedz kiedy chcesz się spotkać?
Tel : 570 948 781
Zobacz mnie na fb: https://www.facebook.com/Fryzury-dla-Ciebie-Mobilne-Us%C5%82ugi-Fryzjerskie-1732123060378755/?fref=ts

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.