Previous
Next

Ruszył Sezon Letni na Kompleksie Basenów Odkrytych „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu

???????????????????????????????W miniony weekend nastąpiło wielkie otwarcie letniego sezonu kąpielowego na Kompleksie Basenów Odkrytych „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. Z tej okazji w dniach 24 – 26 czerwca 2016r. klienci mogli bezpłatnie korzystać z basenu odkrytego. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował dla wszystkich klientów szereg atrakcji m.in.: dmuchany wodny tor przeszkód WIBIT cieszący się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, dwie nowe zjeżdżalnie dla najmłodszych – pierwsza rurowa o długości 8 m oraz druga o długości 3 m. Dodatkowo przygotowano pełnowymiarowe boisko do gry w siatkówkę plażową, plażę palmową z wielkimi klockami i huśtawkami do zabawy wraz z parasolami, które będą chronić dzieci przed mocnym słońcem. Dla wszystkich dzieci przygotowano również blok animacji hawajskich, podczas których animatorki zorganizowały szereg konkurencji i zabaw m.in. : przeciąganie liny między chłopcami i dziewczynkami, wyścigi w pontonach, puszczanie wielkich baniek, taniec w wodzie z piłeczkami, formowanie zwierzątek z balonów oraz balonową szermierkę w wodzie.
Wszystkie przygotowane atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży oraz rodziców, którzy bacznie obserwowali swoje pociechy, oddające się zabawie podczas trwania organizowanych gier i zabaw.
Oficjalnego otwarcia sezonu letniego dokonali: Zastępca Wójta Gminy Dębica Zdzisław Siwula, Sekretarz Gminy Dębica Adrianna Miazga, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztof Lipczyński oraz Radny Gminy Dębica Józef Marek, którzy dziękowali wszystkim za tak liczne przybycie i obdarzenie zaufaniem Kompleksu Basenów Odkrytych „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu, jako miejsca godnego spędzenia czasu wolnego w upalne, wakacyjne dni, życząc tym samym, by trwające wakacje dostarczyły wiele radości i niezapomnianych chwil spędzonych w przyjaznym gronie najbliższych.
W ten słoneczny a zarazem upalny weekend cieszyliśmy się rekordową frekwencją. Podczas trzech dni odwiedziło nas łącznie 3318 osób, co jest jedną z najwyższych frekwencji jaką odnotowaliśmy na naszym kompleksie podczas weekendów dwuletnim okresie działalności. W piątek z nasz basenu skorzystało 906 osób, w sobotę gościliśmy 973 osoby, natomiast w niedzielę, w dzień oficjalnego wielkiego otwarcia odwiedziła nas rekordowa ilość 1439 osób.
Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje nie raz zaowocują w kolejne rekordy frekwencji, co tylko będzie motywować nas do utrzymywania wysokiego standardu oraz jak najlepszego przygotowania basenów, by pobyt wszystkich naszych klientów obfitował w wiele miłych wspomnień.
Wszystkim ogromnie dziękujemy za okazane zaufanie !
Jednocześnie gorąco zapraszamy i zachęcamy do korzystania z Kompleksu Basenów Odkrytych „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.