Previous
Next
Previous
Next

Ankieta Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej

Centrum Edukacji Ekologicznej przeprowadza ankietę wśród odwiedzających Park Owadów i Pajęczaków w Stobiernej dot. wyboru replik które zostaną zakupione w ramach powiększenia parku. Wytypowane okazy można podawać drogą e-mailową(wykaz w załączniku) na adres: kierownikcee@gmail.com. Badanie opinii publicznej zostanie przeprowadzone do końca sierpnia. Wyniki zostaną podane do wiadomości publicznej do dnia 7 wrzesień br.
ankieta dostępna na ; http://www.ugdebica.pl/informacje-ogolne/aktualnosci/art3456,ankieta-centrum-edukacji-ekologicznej-w-stobiernej.html
DSC_0130 DSC_0115 DSC_0116

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.