Previous
Next
Previous
Next

Czy Ty czujesz się bezpieczny ? – ankieta na temat poziomu bezpieczeństwa wśród mieszkańców

ratusz + herbBadania ankietowe poczucia bezpieczeństwa w mieście Dębicy
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Dębicy 30 listopada 2015 r. Rada Miejska w Dębicy podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia Polityki bezpieczeństwa i porządku publicznego na lata 2016-2019 miasta Dębica „Służyć i dbać o bezpieczeństwo”. Okresowo prowadzone będą badania ankietowe określające poziom poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.
Pierwszą ankietę mieszkańcy będą mogli wypełnić już dziś pod adresem : http://goo.gl/forms/VQNpOdLCLyGK6Mi63
Zasadniczym celem przyjętej „Polityki bezpieczeństwa i porządku publicznego” jest poprawa bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz ograniczenie przestępczości w mieście Dębicy, a tym samym wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Określone w Polityce działania realizowane przez odpowiednie służby i instytucje powinny  przynosić systematyczną poprawę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego. Oceny skuteczności tych działań dokonywał będzie m.in. Miejski Zespół do Spraw Bezpieczeństwa Publicznego pod przewodnictwem Burmistrza miasta Dębicy Mariusza Szewczyka. Niezwykle istotna jest jednak ocena mieszkańców w tej materii. Stąd też przeprowadzane będą okresowe badania poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Zachęcamy więc do udziału w pierwszym z takich badań. Wyniki przeprowadzonych badań będziemy prezentować sukcesywnie w rocznych raportach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.