Previous
Next
Previous
Next

Trwa remont Ratusza

???????????????????????????????Wymiana uszkodzonych dachówek i gąsiorów, miejscowa renowacja tynków zewnętrznych i wymiana płytek przy głównym wyjściu z urzędu to tylko część robót budowlanych  przy dębickim ratuszu, które rozpoczęły się na początku czerwca. Na prace renowacyjne ratusza  przeznaczonych zostanie blisko 150 tys. złotych.
„To pierwszy tak gruntowny remont od  10 lat, czyli od momentu przeniesienia siedziby Urzędu Miejskiego  na ul. Ratuszową. Elewacja po tylu latach użytkowania wymaga renowacji  i właśnie rozpoczęły się prace które potrwają do końca września”  – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.
W zakresie prac znalazły się także m.in. wymiana izolacji oraz posadzki balkonów, wymiana zużytych wykładzin tekstylnych oraz uzupełnienie miejscowe posadzki betonowej. Wymalowane zostaną także betonowe balustrady i elewacja ratusza.Zakończenie prac zaplanowane zostało na 30 września br.
???????????????????????????????Równolegle trwają prace przy przebudowie ulicy Ratuszowej bocznej wraz z miejscami parkingowymi.  W zakresie prac których wykonawcą jest Zakład Usług Miejskich i które odbywają się w ramach bieżącego utrzymania dróg na terenie miasta nastąpi przebudowa chodnika, wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej i wykonanie kilkunastu miejsc parkingowych. Prace rozpoczęły się na początku lipca i mają potrwać do 31 lipca. Szacowany koszt inwestycji to około 100 tysięcy złotych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.