Previous
Next
Previous
Next

Ekologiczny Dzień Chemika

DSC_06742 lipca 2016 r. o godzinie 16 na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji animacjami dla najmłodszych rozpoczął się Ekologiczny Dzień Chemika. Następnie na scenie zaprezentował się Zespół mażoretkowy „Inspirado”, którego instruktorem jest pani Aleksandra Boro oraz Zespół Show Dance „Image Dance” – instruktor pani Jagoda Rak. Oba zespoły działają w strukturach Stowarzyszenia Orkiestra Dęta Gmina Dębica i na co dzień ćwiczą w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu. Po części artystycznej Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek pan Marcin Ciszek powitał przybyłych gości. Po powitaniach przedstawiciele Klubu Sportowego „CHEMIK” wręczyli podziękowania osobom wspierającym Klub. Podziękowania otrzymali Wójt Gminy Dębica pan Stanisław Rokosz, Prezes Firmy LERG S.A pani Agnieszka Kozubek – Bezpalenko, Przewodniczący Rady Gminy pan Piotr Żybura oraz pan Dominik Tarczyński z Firmy Tar-Bud. Kolejnym punktem programu było rozegranie meczu w kulach BodyZorb. W rozgrywce Samorządowcy vs Firma LERG, po zaciętej walce zwyciężył LERG. Przez cały czas trwania pikniku rozgrywany był turniej łuczniczy „Lewitujące kulki” oraz odbywały się konkurencje dla najmłodszych w kulach Bumber Ball, obie atrakcje przygotowała Firma B3Team z Sędziszowa Małopolskiego. Nagrody w konkursach ufundowała Lodziarnia AMARENA. Liczną publiczność zgromadził Pokaz Chemiczno-Fizyczny z elementami logiki przygotowany przez Firmę NitroGeniusz. Ciekawym akcentem był pokaz lotniczy zaprezentowany przez Firmę Royal-Star. 
Podczas imprezy można było odwiedzić stoiska promocyjne przygotowane przez: Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Nasza sprawa” z Pustkowa-Osiedla oraz Klub HDK im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej z Pustkowa-Osiedla, gdzie była możliwość rejestracji do bazy dawców szpiku oraz można było zapisać się do Klubu Honorowych Dawców Krwi.
Przedstawiciele Klubu HDK wręczyli podziękowania Wójtowi Gminy Dębica panu Stanisławowi Rokoszowi oraz Prezes Firmy LERG pani Agnieszce Kozubek – Bezpalenko.
Warto tutaj nadmienić, iż w dniach 3 sierpnia oraz 9 listopada Klub HDK z Pustkowa-Osiedla przeprowadzi akcję zbiórki krwi w krwiobusie na terenie Firmy LERG S.A.
Dzięki staraniom Stowarzyszenia Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Nasza sprawa” z Pustkowa-Osiedla, można było uczestniczyć w pokazach Pierwszej Pomocy, który przygotowała Firma PASSIO z Rzeszowa. Firma zaprezentowała pokazy dla najmłodszych „Klinika dr. Misia” oraz „Czas to mózg” – pokazy dla dorosłych.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się Stoisko z produktami ekologicznymi przygotowane przez Firmę TianDe,.
Piknik zakończył się zabawą taneczną z zespołem SEKEND.
Organizatorami Pikniku byli: Gmina Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, oraz Sołtys i Rada Sołecka Pustkowa-Osiedla.
Serdecznie podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy kierujemy do: Firmy Lerg z Pustkowa-Osiedla, Klubu Sportowego CHEMIK, Stowarzyszenia Orkiestra Dęta Gmina Dębica, Stowarzyszenia na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Nasza Sprawa” ,Klubu HDK PCK im. Księżnej Helen Jabłonowskiej z Pustkowa-Osiedla, Gminnego Zakładu Komunalnego z Brzeźnicy, Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Paszczyny, Firmie „Boggi – okna”, Lodziarni AMARENA z Dębicy, Firmie Alchemik PUB & PIZZA, Firmie Handlowo-Usługowej „DOR-AN” Dorota Smoła, Bankowi Spółdzielczemu z Ropczyc, Firmie „Mała Akademia” z Rzeszowa, Firmie „PASSIO” z Rzeszowa, Firmie TianDe, Firmie „NITROGENIUSZ” z Rzeszowa oraz Firmie B3Team z Sędziszowa Małopolskiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.