Previous
Next
Previous
Next

Oświadczenie Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, Wspólnoty Ziemi Dębickiej oraz Ruchu Integracji Społecznej Rady Powiatu Dębickiego

stanowiskoNa Sesji Nadzwyczajnej Rady Powiatu Dębickiego, która odbyła się w dniu 4 lipca 2016 r. został złożony przez grupę radnych – członków Klubu Prawo i Sprawiedliwość, Wspólnoty Ziemi Dębickiej oraz Ruchu Integracji Społecznej wniosek o odwołanie Zarządu Powiatu Dębickiego. Złożenie takiego wniosku było podyktowane negatywną oceną funkcjonowania zarządu, nieracjonalnym gospodarowaniem środkami budżetowymi oraz mieniem powiatu, brakiem dobrej współpracy z radnymi, między innymi poprzez ignorowanie ich wniosków oraz opinii. Zmiana zarządu ma na celu poprawę jakości rządzenia powiatem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.