Previous
Next
Previous
Next

X Festyn Kulturalno-Rekreacyjny Mistrzostwa Podkarpacia w Płukaniu Złota 2016

zlotoPiękne Damy, Szlachetni Panowie!

Naczelny Namiestnik Gminy Dębica, Rycerze Chorągwi Gumnisk i Braciejowej oraz Rada Patrycjuszy wzywają wszystkich, którym duch rycerski, a odwaga drogie i sił do noszenia oręża starcza, do stawienia się 10 lipca 2016 r. o godz. 15.00 w pobliże zakola rzeki Ostra na doroczne „Mistrzostwa Podkarpacia w Płukaniu Złota”!
Wszem i wobec wiadomym sie czyni iż Osada Gumniska – Braciejowa to bogata kraina złotem płynąca. Zapraszamy do turnieju „Płukanie Złota” tych wszystkich, w których drzemie duch poszukiwacza. W rywalizacji wezmą udział Starostwa Powiatowe z Województwa Podkarpackiego, Samorządowcy, Organizacje Pozarządowe, Rodziny oraz Kobiety i Mężczyźni. Złota na nagrody nie poskąpią nasi kamraci – Firma Góreccy – Biżuteria z Klasą. Jakoby miło wam było gonić na ostre, przygrywać wam będzie kapela SŁOWIANY.
A gdy już całe złoto trafi do waszych sakiewek, przy dźwiękach muzyki ruszycie w tany: POWER PLAY zagra swoje największe przeboje!
Waleczni rycerze staną do walki konnej na miecze i kopie, z pieca dymarskiego unosić się dym będzie i żelazo wytopimy, wasza dziatwa pogromi gumowe zjeżdżalnie i w konkursach udział weźmie, a na koniec wszyscy wspólnie potańczymy przy gorących rytmach zespołu MEGA.
Stawcie się wszyscy Gotowi do Wyzwań!  
Niech sława rycerska, chwała i biesiada będzie Wam nagrodą!
 
Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.