Previous
Next
Previous
Next

Mamy I ligę !

13692471_1152546064813101_6423383984938654111_n
Drużyn Dębickiego Bractwa Kulkowego awansowała do ekstraklasy.

Dębickie Bractwo Kulkowe awansowało do ekstraklasy pentaque. W dnicach 16-17.07.2016 na Bulodromie przy ulicy Modrej we Wrocławiu odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski I & II ligi. Nasza drużyna rywalizowała z 6 innymi zespołami , w tym klubem z Wrocławia czy Katowic. Mistrzostwo zdobył klub z Myślenic , zaś my dzięki dobrej grze całej drużyny trafiliśmy do I ligi. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz powodów do dumy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.