Previous
Next
Previous
Next

Wójt Rokosz utopił telefon komórkowy

rokosz na spływie
Wójt Stanisław Rokosz podczas minionego spływu utopił swój telefon komórkowy

Przykra rzecz przydarzyła się wójtowi gminy Dębica Stanisławowi Rokoszowi. Podczas spływu kajakowego utopił swój telefon komórkowy w którym miał tysiące kontaktów.
Usiłuję teraz odtwarzać swoją bazę kontaktów – mówi Stanisław Rokosz. Pomagają mi moi urzędnicy, którzy co jakiś czas archiwizują ja na twardych dyskach, ale strata jest bolesna.
Telefon Rokosza znany jest z tego, że jego telefon dzwoni praktycznie bez przerwy. -Nie jestem w stanie rozmawiać z każdym kto do mnie dzwoni, najczęściej nie odbieram numerów które są mi nieznane – wyjaśnia wójt.
Komórka wójta pogrążyła się w mętnych wodach Wisłoki ponad miesiąc temu, ale on sam nie chce zdradzać miejsca gdzie to nastąpiło. – Jak utonęła to niech sobie spokojnie leży na dnie rzeki – śmieje się Rokosz.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.