Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Większość dostała pieniądze z programu 500 +

500+Do końca czerwca 80 procent uprawnionych z terenu gminy Pilzno skorzystało z programu 500+. – Szacujemy, że z końcem lipca pieniądze trafią już do wszystkich, którzy mogą ubiegać się o to świadczenie – mówi Krystyna Gądek, dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli.

Zgodnie z przewidywaniami najwięcej wniosków o pieniądze na dzieci złożono w pierwszych tygodniach od chwili uruchomienia programu 1 kwietnia br. Zwiększona obsada personalna urzędników pozwoliła zapewnić ludziom sprawną obsługę, a wypłaty realizowane były niezwłocznie. Zgodnie z przyjętymi wcześniej szacunkami liczbę uprawnionych określono na około 1500 osób i wszystko wskazuje na to, że pomyłki nie będzie. Do tej pory wypłacono pieniądze na 1200 dzieci, co oznacza, że z programu skorzystało już 80 procent osób spełniających wymagane kryteria. Pozostali, którzy nie złożyli wniosku w ciągu pierwszych trzech miesięcy obowiązywania programu, powinni otrzymać wypłaty do końca lipca.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.