Previous
Next
Previous
Next

Ratunek dla naszego kręgosłupa!

the-act-of-1331664_1920Codziennie wykonując szereg czynności, obciążamy nasz kręgosłup.
Nasze plecy najlepiej czują się, gdy jesteśmy w ruchu i mamy dobry humor.
Niekorzystnie na ich kondycję wpływa siedzenie za biurkiem, chodzenie w szpilkach czy długotrwałe narażenie na stres.
Gdy odczuwasz  rwący ból , sztywność i czujesz, że coś ogranicza twoje ruchy skorzystaj z naszej rady i zapisz się na masaż.
Masaż zdrowotny łączy techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich i  masażu funkcyjnego . Masaż ten oddziałuje na mięśnie, stawy oraz poprawia krążenie. Dodatkowo łagodzi napięcie i ból.
Masaż leczniczy obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni; pleców,  karku i  szyi. Podczas masażu pobudzone zostają tak zwane punkty bioaktywne. Regularne serie masaży często powodują znaczną poprawę zdrowia lub wręcz całkowite wyleczenie.
W przypadku drobnych urazów czy krótkotrwałego bólu masaż klasyczny może być wykonywany , aż do ustąpienia bólu.
Jeśli masz siedzący tryb życia,  spędzasz długie godziny przed komputerem, często przeciążasz kręgosłup dźwiganiem dużych ciężarów, oraz mało kiedy masz styczność ze sportem to masaż jest tym co Ci pomoże.
„Dzięki skorzystaniu z masażu poprawisz swoją kondycję , zdrowie , a nawet i nastrój.” – doradza fizjoterapeutka z  gabinetu rehabilitacyjnego w Straszęcinie.
Nie czekaj już dziś zadbaj o swój kręgosłup !

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.