Previous
Next
Previous
Next

Psie serduszka czekają na swojego człowieka ! Adoptuj !

oli zdPiesek Oli – szuka domu
Dni mijają, a Oli wciąż czeka na dom, taki na stałe i nową rodzinę (lub człowieka), dla któych będzie „oczkiem w głowie”
!!! OLI od dziś (07.07.2016) przebywa w domu tymczasowym. Pieska można oglądać po wcześniejszym umówieniu się pod nr telefonu:
(014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Maleńki piesek, który wyglądem i umaszczeniem przypomina szczeniaka w typie może Yorka, a może Ratlerka. Nie powinien być duży. Tak naprawdę nie wiadomo jaki będzie w przyszłości. Może mieć około 7 – 9 tygodni. Bardzo żywy i wszędzie go pełno.
Piesek jest odrobaczony.
Istnieje możliwość darmowej kastracji pieska, w przyszłości jak podrośnie.
 
 
misiek zd
Pies „Misiek” nr 490 (kojec nr 6) – szuka domu
Młody, średniej wielkości samiec. W typie szpica. Bardzo żywiołowy i czujny. Wymaga ruchu i uwagi człowieka. Interesuje się otoczeniem, lubi szczekać. Nie toleruje innych samców w pobliżu, wszczyna awantury. Na smyczy chodzi ładnie i gładko. Wymaga pielęgnacji (m. im. czesania). Pies jest już po zabiegu kastracji.
tołstoj zd„Tołstoj” nr 473 (kojec nr 2) – ponownie szuka domu
Młodziutki pies – może mieć około 9 – 10 miesięcy. Do innych psów bywa różnie, za kotami nie przepada. Jest bardzo żywiołowym psiakiem i cały czas skorym do zabawy. Tołstoj po dwóch miesiącach od adopcji wrócił do Przytuliska.
Miało być cudownie, a okazało się że Tołstoj „niszczy” drzewa właścicielce, więc Pani zafundowała mu jedno-metrowy łańcuch przy budzie żeby nie niszczył.
Więc nasz pocieszny chłopak na powrót do wzięcia!
Pies jest już po zabiegu kastracji.
portos zdPies „Portos” nr 502 (kojec nr 3) – szuka domu!
Dorosły, pokaźnych rozmiarów pies w typie Owczarka. Jest spokojny, do innych psów bywa różny w zachowaniu, za kotami na razie nie przepada. Lubi sobie poszczekać . Potrafi w miarę dobrze chodzić na smyczy. Bardzo tęskni za człowiekiem.
WARUNKIEM ADOPCJI PSA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU
Pieski można oglądać w:
PRZYTULISKU DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.