Previous
Next
Previous
Next

Super Oes „Hotel Millenium” 2016

Serdecznie zapraszamy na II rundę Pucharu Automobilklubu STOMIL w Dębicy o nazwie Super Oes „Hotel Millenium” 2016 o Puchar Wójta Gminy Żyraków, która odbędzie się 31 lipca. Zawody zostaną rozegrane na płaskim i szerokim drogowym odcinku o długości 1,5 km, znanym z ubiegłorocznej edycji. Zawodnicy będą mieli do pokonania przejazd zapoznawczy oraz 3 wyścigowe.
Również jak poprzednio baza wyścigu będzie zlokalizowana w Hotelu Millenium w Żyrakowie, niedaleko zjazdu z autostrady. Prosimy o wysyłanie kompletnych zgłoszeń, o przyjęciu na listę decyduje wpłata wpisowego.
Dziękujemy Hotelowi Millenium oraz Gminie Żyraków za wsparcie przy organizacji. Zapraszamy do udziału oraz do kibicowania.
Zarząd Automobilklubu Stomil w Dębicy
oes

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.