Previous
Next

Dwóch dębiczan w Radzie Politycznej Prawa i Sprawiedliwości

kongresPoseł Jan Warzecha i radny Rady Miejskiej w Dębicy – Mateusz Kutrzeba zostali powołani do zasiadania w Radzie Politycznej partii Prawo i Sprawiedliwość.

W sobotę 2 lipca w Warszawie odbył się V Kongres Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie spotkania delegaci z całej Polski wybrali najwyższe władze partii: Prezesa, Radę Polityczną, Krajową Komisję Rewizyjną i Koleżeński Sąd Dyscyplinarny.

W Radzie Politycznej znalazło się dwóch przedstawicieli z Dębicy – Jan Warzecha i Mateusz Kutrzeba. Pierwszy wszedł do rady z racji pełnionej funkcji, drugi – otrzymując w trakcie głosowania 679 głosów.

Rada Polityczna jest najwyższą władzą uchwałodawczą PiS w okresach pomiędzy posiedzeniami Kongresu. Członkowie Rady m.in. wybierają wiceprezesów oraz wytaczają kierunki działania partii.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.