Previous
Next
Previous
Next

„Wiejskie Smaki” podbijają Podkarpacie

Kilkanaście13775870_1750260461921097_8670555688045640793_n dni temu pisaliśmy na naszym portalu o inicjatywie Stowarzyszenia „Wiejskie Smaki”. Sami przetestowaliśmy ich produkty i polecaliśmy z czystym sumieniem. Okazuje się, że chętnych do skosztowania smakołyków spod samych Tatr jest znacznie więcej niż dotychczas i są wśród nich także mieszkańcy Dębicy, Tarnowa i kilku miejscowości z Podkarpacia. A kolejna paczka z „Wiejskich Smaków” właśnie się kompletuje na 5 sierpnia.

„Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni odzewem i zamówieniami które spłynęły do nas w ostatnich dniach z Dębicy i Tarnowa po publikacjach o naszej inicjatywie w mediach.  Mamy nadzieję, że naszym nowym klientom wszystko będzie smakowało, bo zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.  „Wiejskie Smaki” zostały stworzone, żeby połączyć drogi ludzi, którzy cenią sobie dobre, tradycyjne i naturalne jedzenie z ludźmi którzy takie jedzenie już od pokoleń metodami tradycyjnymi, bez konserwantów tworzą” – mówi Dorota Dara ze Stowarzyszenia „Wiejskie Smaki”.

Jak podkreślają członkowie stowarzyszenia ci lokalni wytwórcy z małych, rodzinnych gospodarstw nie tworzą żadnych nowości. Wręcz przeciwnie – prawdziwą tradycyjną żywność i robią to od lat, z pokolenia na pokolenia, chociaż wszystko wokół się zmieniło.

„W sklepie łatwiej dostać kiełbasę, która nie przypomina kiełbasy, towar seropodobny zamiast sera, czy sok z koncentratu niewiadomego pochodzenia. My mamy to szczęście, że wiemy kto i gdzie robi świetną kiełbasę, prawdziwy chleb, który jest jeszcze lepszy po kilku dniach, czy obłędną konfiturę z zielonych pomidorów. „Wiejskie Smaki” to chęć podzielenia się z Wami tymi niesamowitymi, prawdziwymi smakami” – można przeczytać na profilu FB Wiejskie Smaki.

„Wiejskie Smaki” do każdej z przygotowywanych w dwutygodniowych odstępach czasowych paczek pakują inne produkty, alby klienci mieli okazję do spróbowania różnorodnych smakołyków.

W paczce która zostanie skompletowana na 5 sierpnia znajdą się:

👉Ogórki małosolne 1,7 l
👉Smalczyk ze skwarkami i cebulką – 210 ml
👉Chleb z pestką dyni – 1 kg
👉Kiełbaska swojska – 0,5 kg
👉Boczuś – 0,5 kg
👉Kaszanka – 0,5 kg
👉Pasztet – 250 g
👉Redykołka („młodsza siostra” oscypka) – 320 g
👉Szyszki (ser wędzony) – 100 g
👉Konfitura z wiśni

Każdy kto chciałby spróbować Wiejskich Smaków może zamówić paczkę z produktami albo uzyskać więcej informacji może wysłać mail lub SMS o treści PACZKA pod numer:

☎ tel.: 782 981 472

e-mail: zamowienia@wiejskiesmaki.com

Wiejskie Smaki na Facebooku-u

Koszt paczki to 100 zł, a koszt wysyłki poza województwo małopolskie i podkarpackie – 17 zł.

Profil FB Wiejskie Smaki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.