Previous
Next
Previous
Next

Zmarł Robert Kuźniar

robertRobert nie miał jeszcze 51 lat. Zmarł dziś w nocy. Urodził się w Dębicy i tutaj też ukończył szkołę podstawową oraz Liceum im. Władysława Jagiełły. Na studia aktorskie wybrał się  na krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, gdzie jego promotorem był Jerzy Trela. Po ukończeniu studiów pracował w teatrze  im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (1988-89, 1992-93), im. Wilama Horzycy w Toruniu (1989-1991), im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze (1991-92), Polskiego Bielsko-Cieszyn (1992). W 1995 roku został dyrektorem Miejskiego  Ośrodka Kultury i pełnił tę funkcję przez trzy lata.
W ostatnich latach współpracował z teatrem  im. Siemaszkowej w Rzeszowie. Grał też w serialu „Wesołowska i mediatorzy” oraz w spektaklu telewizyjnym „Społeczność”.
Robert kochał życie i miał wiele planów na przyszłość. Świetnie odnajdował się w zawodzie aktora, ale też zajmował się szkoleniami z zakresu PR. Chciał zrealizować jeszcze wiele projektów, część z nich miała mieć miejsce w rodzinnej Dębicy. Niestety, dziś w nocy śmierć przekreśliła te zamiary.
Pogrzeb Roberta Kuźniara odbędzie się w dniu jutrzejszym tj. sobotę 30.07.2016 r. o godzinie 16.00  na Nowym Cmentarzu przy ulicy Cmentarnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.