Previous
Next

Charytatywne lato z GOPS i SIS NOWE MOŻLIWOŚCI – LICYTACJA – II JARMARKI BRZEŹNICKIE

aaaSerdecznie zapraszamy na LICYTACJĘ na rzecz dzieci niepełnosprawnych, która odbędzie się podczas II Jarmarków Brzeźnickich w dniu 6 sierpnia 2016r.

W trakcie imprezy plenerowej będą Państwo mogli wylicytować nagrody przekazane przez zwycięskie drużyny Mistrzostw Podkarpacia w Płukaniu Złota –  Starostwo Powiatu Dębickiego, Ruch Integracji Społecznej i Stowarzyszenie Głobikowa, firmy: Centrum Szkolno-Biurowe EUROGRAF, Salon Kosmetyczny IZABELLA, SOHO BODY SPIRIT DĘBICA oraz Pana Piotra Bassara właściciela STEAK HOUSE, i Pana Marka Mazura FIRMA HANDLOWA MEKM.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.