Previous
Next
Previous
Next

Większość rodzin dostała już pieniądze

Do końca czerwca wpłynęło 1509 wniosków mieszkańców Gminy Pilzno o przyznanie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach programu 500+. Zdecydowana większość z nich czyli 81 procent zostało rozpatrzonych i wydano decyzje.Zgodnie z przewidywaniami najwięcej wniosków o pieniądze na dzieci złożono w pierwszych tygodniach od chwili uruchomienia programu 1 kwietnia br. Zwiększona obsada personalna urzędników pozwoliła zapewnić ludziom sprawną obsługę, a wypłaty realizowane były niezwłocznie. Do 30 czerwca wypłacono pieniądze na 1945 dzieci. – Wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski po 1 lipca, otrzymywać będą świadczenia wychowawcze na bieżąco, ale bez wyrównania od kwietnia – mówi Krystyna Gądek, dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli.
źródło;http://pilzno.um.gov.pl/
pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.