Previous
Next

Wypadek w Brzostku – kierowcy trafili do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego do którego doszło w Brzostku. W zderzeniu dwóch samochodów, ranni zostali kierowcy pojazdów. Obaj trafili do szpitala. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz.17 w Brzostku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem seicento, mieszkaniec Nawsia Brzosteckiego, wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym nissanem almerą mieszkańcu Lipin. W wyniku czołowo-bocznego zderzenia, obrażeń doznał 80-letni kierowca fiata oraz 22-letni kierowca nissana.
Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Dębicy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.    
źródło;http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/ policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.