Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na Zawierzbiu, dwie osoby ciężko ranne

W wypadku na Zawierzbiu ranne zostały dwie osoby. Fot. Bogusław Chłopek/PTVR
W wypadku na Zawierzbiu ranne zostały dwie osoby. Fot. Bogusław Chłopek/PTVR

Do groźnego wypadku doszło dziś na Zawierzbiu. Nie do końca znany jest dokładny przebieg zdarzenia w którym brały udział dwa samochody oraz motocykl. W jego wyniku ranne zostały dwie osoby.

Wypadek miał miejsce dziś około godziny 18.00. W kierunku Góry Motycznej jechało kilka pojazdów, w przeciwną stronę  w kierunku Dębicy poruszał się motocyklista. Prawdopodobnie jeden z pojazdów zaczął wyprzedzać jadące przed nim inne auto, ale dostrzegł nadjeżdżającego motocyklistę. Gwałtownie zahamował, ale nie zdążył tego zrobić Opel Vectra, który jechał tuż za nim. Uderzył w tył Toyoty i w wyniku tego został odrzucony na przeciwny pas ruchu po którym pędził motocykl. Motocyklista nie miał szans wyhamować i uderzył w bok Opla. Został ranny, rany odniosła też pasażerka Opla. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało ją do szpitala w Rzeszowie.

Relacje z miejsca wypadku można zobaczyć na stronie Polskiej Telewizji Kablowej pod tym linkiem http://www.ptvr.pl/?video=1573

Zdjęcia dzięki uprzejmości Bogdana Chłopka z PTVR

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.