Previous
Next
Previous
Next

Milion złotych dotacji na salę w Strzegocicach

gmpilznoGmina Pilzno wykazała się skutecznością w staraniach o pozyskanie wsparcia finansowego na budowę sali gimnastycznej w Strzegocicach. Inwestycja o całkowitej wartości ponad 2,9 mln zł zostanie dofinansowana kwotą prawie 1 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.
Nowoczesna sala ma powstać do marca 2018 roku. W ramach przewidziano nie tylko budowę budynku, ale i powstanie odpowiedniego zaplecza wraz z przewiązką do szkoły oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Budynek sali sportowej ma prawie 32 metrów szerokości, ok. 31 metrów długości, a także 12 metrów wysokości.
Projekt, na który pozyskano dofinansowanie zakłada również zakup: przenośnych komputerów dla uczniów, projektora multimedialnego, specjalistycznej szafki do przechowywania i przemieszczania komputerów czy urządzeń do obsługi szkolnej sieci bezprzewodowego internetu.
Zmieni się też otoczenie szkoły, zaplanowano bowiem budowę parkingu, ciągów pieszych i jezdnych, wykonanie oświetlenia zewnętrznego, urządzenie zieleni i małej architektury.
źródło ; Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.